Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a önce hakaret etti sonra özür diledi. Uysal’ın “tecavüze uğramış çocuk psikolojisi” ifadesi tepki çekti.

Çocukluğunda tecavüze uğramış çocuk psikolojisi…

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a önce hakaret etti sonra özür diledi. Uysal’ın “tecavüze uğramış çocuk psikolojisi” ifadesi tepki çekti. Uysal yaptığı paylaşımında, “Çocukluğunda tecavüze uğramış çocuk psikolojisi ile bir ömür boyu alnından, aklından ve ruhundan istesen de silemeyeceğin ‘bir darbecinin çocuğu olma’ travması ve insiyakla zaman zaman Demokrat Parti ve şahsıma iftiralar atıyorsun. Şimdi sana anladığın dille cevap veriyorum: Şerefli insanlar iftira atmaz! Yoklukla malul iftiranı sana yedireceğim!” dedi.

Uysal’ın paylaşımı kamuoyunda büyük tepkiyle karşılandı. Uysal, hakaret ve tehdit paylaşımlarının ardından Özdağ’dan özür diledi. Uysal özür dilemek için yaptığı paylaşımda, “Hakaret, tahrik ve iftirayı meslek edinmiş, neye ve kime hizmet ettiği malum Ümit Özdağ tarafından zaman zaman Demokrat Parti ve şahsıma kasıtlı saldırılarına karşı kastımı aşan çok yanlış bir örnek üzerinden cevap verdiğimden kamuoyuna üzgün olduğumu ve özrümü beyan ediyorum” ifadelerini kullandı.

By admin1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir