CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmada çetelere seslendi. Kılıçdaroğlu, “Vuracağız neşteri, alacağız devlet malını geri” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmada çetelere seslendi. Kılıçdaroğlu, “Vuracağız neşteri, alacağız devlet malını geri” dedi. Kılıçdaroğlu’nun yaptığı konuşmada öne çıkanlar şöyle:

“Halkıma buradan bir taahhütte bulunmak istiyorum. Ankara’ya dev bir dijital pano kurduracağım. Adı Çetemetre olacak. Halktan çalınan ve geri aldığımız her doları bu panoda görecek Ankaralılar da Türkiyeliler de. Vatandaştan çalınan 418 milyar doları burada görünceye kadar o para devletin kasasına girinceye kadar asla ve asla durmayacağım. Onların yurt dışına kaçırdıkları aile bireylerine transfer ettirdikleri akrabalarına verdikleri çaycıya şoföre gizlettirdikleri her kuruşun peşine düşeceğim. Malvarlıklarının Geri Alınması Ofisi’ni kuruyoruz, bunu boşuna kurmuyoruz. Bizim arsız ve hırsıza muamelemiz çok açık ve çok nettir. Vuracağız neşteri, alacağız devlet malını geri. Seçimin ertesi günü çetelerin telefonu acı acı çalacak. Açtıkları telefonun ucunda bir ses duyacaklar: Ben Kemal, geliyorum

By admin1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir